• header_small
"Waarom moeilijk doen als wij het voor u kunnen verzorgen?"

Vacature: Financieel Administratief Medewerker (24 uur per week) - Harderwijk

Kom jij ons team versterken?

vacaturefinancieel

Ben jij een zelfstandige en nauwkeurige professional met een passie voor cijfers? Wij zoeken een Financieel Administratief Medewerker om ons team in Harderwijk te versterken. In deze rol ben je verantwoordelijk voor het beheer van banktransacties en de tijdige verwerking van facturen.

Functie-eisen:

  • MBO denk- en werkniveau
  • Uitstekende beheersing van de Nederlandse taal
  • Zelfstandig en accuraat
  • Verantwoordelijkheidsgevoel

Wij bieden:

  • Een goed salaris op basis van ervaring en vaardigheden
  • 8% vakantiegeld en 5% eindejaarsuitkering
  • 26 vrije dagen per jaar
  • Pensioenregeling

Als jij klaar bent om je talenten in te zetten binnen een dynamisch bedrijf en een enthousiast team, solliciteer dan nu! Stuur je CV en motivatiebrief naar juanita@vandenbrinks.nl. Wij kijken uit naar jouw sollicitatie!

Meer info